• Post Thumb

Порадити ГДЗ у спільнотах:

Виберіть наступне рішення:


Розділ: Урок 1
Урок 1 Впр. 1. Впр. 2. Прочитай. Впр. 3. Погодься або запереч. Впр. 4. Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь. Впр. 5. Доповни речення.
Розділ: Урок 2
Урок 2 Впр. 1. Послухай і повтори Впр 2 Подивись і скажи Впр. 3. Працюйте у групах. Прочитайте. Впр.4. І ' Запитай і дай відповідь. Впр. 5. Доповни речення. Прочитай.
Розділ: УРОК 3
УРОК 3 Впр. 1. Послухай, вкажи і скажи. Впр. 2 Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь Впр. 3. Обери і скажи. Впр. 4. Впр. 5. Напиши.
Розділ: УРОК 4
УРОК 4 Впр. 1. Впр. 2. Послухай, прочитай і з'єднай. Вир. 3. Прочитай і розіграй. Впр. 5. Вибери і доповни речення. Впр. 4. Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь.
Розділ: УРОК 5
УРОК 5 Впр. 1. Послухай, прочитай і скажи. Впр. 2. Погодьтеся чн не погодьтеся. Впр. 3. Запитайте і дайте відповідь. Впр. 4. Прочитай Впр. 5. Напиши про Україну.
Розділ: УРОК 6
УРОК 6 Впр. 1. Послухай і прочитай. Впр. 2. Вкажи і скажи. Впр. 4. Працюйте в п арах. Запитайте і дайте відповідь. Впр. 3. Послухай і прочитай Впр. 5Доповни речення.
Розділ: УРОК 7
УРОК 7 Впр. 1. Послухай, прочитай і вибери. Впр. 2. Прочитай. Впр. 3. Запитайте і дайте відповідь. Впр. 4. Обери відповіді, що є правдивими для тебе. Впр. 5. Проектна робота. Зробн постер (плакат) протвою улюблену пору року.

Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:

СМІТ 1. ПРИРОДА. ПОРИ РОКУ
Г