Швидка допомога - найпоширеніші відповіді

Пропонуємо вашій увазі найпоширеніші питання та відповіді на них.
Так, звичайно, ми постійно шукаємо талановитих та працьовитих співробітників. На нашому сайті є робота як для учнів старших класів, так і для дорослих які шукають тимчасовий заробіток. Як ви бачите сайт постійно наповнюється новими домашніми завданнями, тому якщо вас цікавить співпраця, пишіть нам. Усі наші контакти є у відповідному розділі.
В листі важливо вказати який саме вид заробітку вас цікавить, наприклад, наповнення сайту контентом, інформаційна підтримка в мережах, написання унікальних статей для підвищення рівня оптимізації.
Якщо ви не дочекалися відповіді, будь ласка, напишіть нам у будь-якій соціальній мережі вказаній нижче, або просто продублюйте ваше питання в електронній адресі.
Якщо ви бажаєте скопіювати зображення з сайту і використати їх на своєму сервісі, або скопіювати текстовий матеріал, вам достатньо залишити вотермарк на зображенні, або вказати на своєму сервісі з якої сторінки нашого сайту ви скопіювали інформацію.
Так, звичайно, планується постійне покращення даного ресурсу з пошуку готових домашніх завдань, а також налаштування більш комфортного функціоналу.
Варто відзначити що даний сервіс планується оновлюватись на такі країни як: Росія, Білорусія, Казахстан, Узбекистан, Польща, Індія, Болгарія та інші країни про які ви незабаром дізнаєтесь на сторінках блогу та в соціальних мережах.
Якщо ви не можете самостійно контролювати це питання, тоді вам достатньо надіслати повідомлення через сторінку контактів на нашому сайті, в якому ви вказуєте ваш особистий номер телефону для зворотного зв’язку.
Після уточнення деяких питань з службою підтримки, ми заблокуємо для вашої IP адреси цей сервіс з вирішення домашніх завдань.
Для цього адміністрація запросить ваші особисті данні і запропонує заповнити електронну заяву для надання таких послуг.

Увага

Якщо ви не знайшли відповідь на питання яке вас цікавить, зверніться в службу підтримки по адресам вказаним на сайті.

До гори