Виберіть наступне рішення:
Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:
686. Не потребує доведень те, що підставою для характеристик конкретних людей
наведеними словами є передовсім їхнє мовлення, сшлкування, поведінка (складнопідрядне речення з підрядним з'ясувальним). Великий князь Мономах у своєму «Повчанні», звертаючись до дітей та всіх, хто слухатиме його «Граматицю», серед іншого радив: «при старших годиться мовчати, премудрих слухати», «бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати», «не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові», «брехні остерігатись», «не проминути ніколи людину, не привітавши ї1, і добре слово їй мовити» (складне речення зі сполучниковим та безсполучниковим зв*язком).
Ввічливість — це чемність, дотримання правил пристойності у вчинках і в мовленні, вияв вихованості. Це основа етикетної поведінки, невід' ємна ознака нормальних взаємин між людьми, зокрема в спілкуванні. Іспанський філософ-мораліст ХЧІІ століття Бальтасар Ірасіан писав: «Грубість шкодить усьому, навіть справедливому й розумному люб'язність усе спрощує: позолотить «ні», підсолоджує істину, підрум'янить старість (речення з прямок мовою, безсполучникове складне речення). У всіх правилах важливо «як». Оце «як» вЂ” як сказано, як написано, як поглянуто, як відреаговано і т. и.— для культури спілкування має природне значення; дуже часто саме від ньогс залежить успіх чи неусшх контактів між людьми (безсполучникове складне речення).
част. СІП дієсл. ім. займ. сп. СПІ ім. прийм. непр., ім. узг., прикм. неуз|., ім а, »»»«» .»аан, » еа. « *«» р « « . *є«й узг., дієприкм. непр., ім. сп. дії, присл. узг., займ. ПП, ім. Узг., прикм.
."..-!%м.юю" — "----"- ь" » 4 ~ '" " ..".!".::.имий «»»яя»н (реч. розпов., неокл., складне, сполучн., складнопідр. з підр. з'ясув.).
1, (що...).
1) просте, двоскл., непошир., повне, неускл.
2) просте, двоскл., пошир., повне, ускл. однор. членами
- Пошук книги по фільтру