Виберіть наступне рішення:
Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:
1. Поданий текст належить до публіцистичного стилю, тому що йому нритаманні такі ознаки: поєднання логічності доказів, точності висловлення положень з емоційно-експресивною образністю, використання художніх засобів - епітетів, метафор. Багатозначна образна лексика тексту привертає увагу читача і впливає на нього.
У тексті широко використовується суспільно-політична лексика (складний світ українського переселенства, кожпактність проживання., українська еліграція, збереження свяпгинь нації, фенолен українських переселенців), зазначаються точні найменування місцевостей (Галичина, Ниддніпрянщина), учасників подій (українські переселенці).
2. Збереження мови и житті переселенців сприяло втіленню запонітного прагнення нистояти, вижити, згуртувавгпись у групу, колонію. Українські переселенці не втратили своєї етнічної ідентичності, не загубилися, не розчинились у чужому середовищі, а зберегли й захистили для рідної матері-землі безліч дорогоціннихскарбів. Тими скарбами-перлинами виявилися не тільки літературні й мистецькі цінності, глибока історична наука, але насамперед - українська мова, яка підняла й понесла у світи національну книгу, нашу високу духовність.
3. До відомих культурних діячів української діаспори належить американська співачка (сопрано) українського походження, виконавиця українських народних і популярних пісень Квітка Цісик.
На жаль, співачка більш відома за межами своєї етнічної Батьківщини - України. Вона виконувала пісні у фільмах, виступала на американському телебаченні (у рекламі), співала у Гентській опері (Бельгія). Фільм «You Light Up My Life» (1977), у якому вона виконувала пісні, здобув премію «Оскар». 3 1982 року і до самої смерті Квітка залишалася єдиним голосом компанії «Ford Motor Company». Створила і записала альбоми з українськими піснями «Пісні України», «Два кольори», які стали вельми популярними. 1992 року Квітку чекали з виступом в концерті з нагоди першої річниці незалежності України з піснею «Я піду в далекі гори», але не судилося... У 1998 році смертельна хвороба обірвала життя співачки. Сучасна Україна вшановує пам'ять Квітки Цісик: в Івано-Франківську пройшов творчий вечір «Незабутня Квітка», у Львові відкрили меморіальну дошку співачці й назвали на її честь одну з вулиць. У 2011 році відбувся перший Міжнародний конкурс українського романсу імені Квітки Цісик, а видавництво «Ярославів Вал» надрукувало роман, головною героїнею якого поряд з Андрієм Платоновим, Ернестом Хемінгуеєм, Сергієм Курьохіним є Квітка Цісик.
- Пошук книги по фільтру