• Post Thumb

Порадити ГДЗ у спільнотах:

Виберіть наступне рішення:

1.1 Ex. III, p. 8 Ex. IV, p. 10 Ex. V, p. 12 Ex. VI, p. 13 1.2 Ex. I, p. 14 Ex. III, p. 15 Ex. IV, p. 19 1.3 Ex. III (b), p. 23 Ex. V, p. 25 Ex. VI, p. 27 Ex. III, p. 30 Ex. IV, p. 31 Ex. A, p. 34 Ex. B, p. 35 Ex. C, p. 35 Ex. D, p. 36

Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:

Ех. Ч, р. 25
Ь) decision — to decide; hatred — to hate; refusal — to refuse; confusion — to confuse; use — to use; recommendation — to recommend.
с) 1. «Добре, — подумала Ребекка, — — треба використати метод лог1чного прийняття р1шення, який завжди рекомендував м1й батько». Рахунок вийшов 6: 3 проти в1дв1дування занятыз танц1в у понед1лок увечер1 в розважальному центр1.
2. Уранц1 у в1второк ус1 будуть розмовляти про заняття з танц1в, а вона почуватиметься зайвою. 3. Якщо вона не шде, у nei не буде нагоди потанцювати з ним. 4. Але якщо вона зробить це, то танцюватиме з ним i наступить йому на ногу. 5. Коли ти була мого в1ку, ти вчилася танцювати? 6. Добре вм1ти танцювати. 7. Справд1, я люблю танцювати. 8. Раптом вони в1дчули, що танцюють п1д пов1льну шсню, яка звучала на радю, — щось про туман i Лондон. 9. Я збираюся записатися до танцювального клубу.
d) actually — actual; certainly — certain; suddenly — sudden; awfully — awful.