• Post Thumb

Порадити ГДЗ у спільнотах:

Виберіть наступне рішення:

Завдання 193 Завдання 194 Завдання 198

Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:

1. Що потрібно знати для досягнення успіху в переговорах
Насамперед треба зрозуміти, для чого вони взагалі потрібні, тобто мету. Дуже важливо визначити методи ведення переговорів, та встановити «межу допустимого».
Підготувавшись до переговорів, ви почуватиметеся впевненіше, і тим самим збільшите шанси на вдале закінчення зустрічі.
Не менш важлива річ - уміння контролювати емоції. Якщо вам щось не сподобалось, то не слід виявляти бурхливо свої емоції. Про обурення потрібно говорити спокійно. Психологи радять розпочати висловлювання з таких слів: «Мене справді це дуже обурило, тому що...», а не: «Ви не маєте рації, тому що...». Мовчання - це найкращий спосіб, оскільки переговори виграє той, хто більше слухає, а не говорить. Аби вас нічого не відволікало від слухання опонента, попередньо відмежуйтесь від усього: телевізора, телефонних дзвінків тощо. Люди, які вміють слухати, не перебивають співрозмовника.
Якщо вас цікавить тема розмови, то ви уважно стежте за думкою співрозмовника. Трапляється, що тема не цікава, і вас хилить на сон, тоді сядьте рівна або пройдіться. Якщо співрозмовник велемовний, але в його словах немає потрібної вам інформації, то вихід один - запитувати.
Запитання - це чудовий інструмент стимулювання переговорів, отримання корисної інформації та спрямування мови на потрібну вам тему. Не ставте запитань, які містять відповідь. Стежте за тим, щоб вас слухали, зле пам'ятайте: якщо хочете. щоб слухали вас, навчіться слухати інших.
Але слухати - це лише півуспіху, не менш важливо навчитися чітко й ясно формулювати свій погляд на обговорюване питання.
Корисною звичкою є записування своїх фраз, бо па папері видно всі недоліки усної мови. Це допомагає аналізувати невдалі моменти ділової зустрічі.

2.
а) Мрії збуваються, якщо прикласти максимум зусиль, тому я сподіваюся, що мої переговори з мамою закінчаться успішно. Півуспіху - створити затишну атмосферу; друга ж половина - дружня бесіда„продумані аргументи, проти яких важко заперечити. Розмовляючи з мамою, я неухильно дотримувалася плану, який склала раніше, продумала можливі мамині заперечення й підготувала варіанти контраргументів.
- Мамусю, наша група з коледжу їде в Карпати. Я також давно мрію про це.
- Але це ж далеко, та й коштує не дешево, і їсти щось потрібно в дорозі.
- Якщо їде кілька чоловік, то це дійсно дорого, а нас аж двадцять п'ятеро, це набагато дешевше. Подорож триватиме 3 - 4 дні.
- Я буду переживати за тебе.
- Мамо, ти ж знаєш, що я розсудлива, а якщо виникнуть якісь проблеми, я тобі зателефоную, пораджусь. Крім того, я ж не одна подорожуватиму, з нами їдуть викладачі.
- А їсти що візьмеш?
- Тільки ті продукти, які довго не псуються, бо ми оселимося в готелі, у якому дворазове харчування. Тур-агенція нам усе організувала.
- І скільки коштує ця подорож?
- 350 гривень плюс кишенькові витрати. Мамуню, я сподіваюсь, ти дозволиш мені поїхати відпочити з друзями, це ж не так уже й багато, потім зекономимо на чомусь, я можу попрацювати на канікулах екскурсоводом.
- Думаю, що так.
б) Під час літніх канікул я вирішила влаштуватися на роботу екскурсоводом. Звернулася до туристичної агенції. Попередньо підготувалася до розмови з менеджером: склала маршрути екскурсій, вирахувала тривалість, написала нотатки до розповідей про цікаві місця, узяла із собою табель, де були зазначені оцінки з англійської. І ось я на співбесіді...
- Добрий день. Я чула, що вам потрібні екскурсоводи...
- Доброго дня. Так, потрібні, ми подавали про це оголошення. Незабаром у нашому місті відбудуться міжнародні змагання. Чекаємо чимало туристів.
- Я студентка і хотіла б попрацювати у вас протягом серпня екскурсоводом.
- А що ви вмієте, знаєте?
- Я можу проводити екскурсії містом. Про деякі маршрути, які я продумала, можу розповісти.
- Гаразд, що саме ви запланували показати гостям міста?
- Я думаю, що можна провести кілька екскурсій: історичного спрямування, екологічного, розважального, релігійного іу нас же чимало старовинних храмів, про них можна розповідати в історичному плані, а можна зробити акцент на релігійних аспектах).
- О-о-о! Ви прийшли не з порожніми руками... Готувалися. Думаю, що ми порозуміємося.
- То ви берете мене на роботу'?
- Так, ви нам підходите, можна скласти відповідний договір, ну і обговорити
зарплатню.