• Post Thumb

Порадити ГДЗ у спільнотах:

Виберіть наступне рішення:

1. 1. 1. 2. 1. 3. 2. 6. 2. 7. 2. 8. 3. 9. 3. 10. 3. 11. 3. 13. 4. 14. 4. 15. 4. 17. 5. 18. 5. 19. 6. 24. 6. 25. 7. 27. 7. 29. 8. 2. 8. 4.

Розпізнання тексту ГДЗ що на зображені:

3. 9. Подивись на діаграму на наступній сторінці, послухай і дай відповіді
на ці запитання.
Запис 4 (стор. 150)
1снує три головних засоби подорожувати: землею, водою та
повітрям. Люди використовують машини, велосипеди, мотоцикли,
автобуси„поїзди, будинки-автоприцепи та фургони для подорожей
землею. Всі зони є транспортними засобами на колесах. Пересування
землею є найбільш звичайним засобом подорожувати. Більшість
людей в Сполучених Штатах подорожують машиною. Автомобілі також е головним засобом перевезення пасажирів в Австралії, Канаді, Японії, Новій Зеландії і більшості країн Західної Європи. Залізничні та автобусні подорожі є головними сучасними засобами міжміського пересування в країнах, що розвиваються.
Кораблі та човни — найголовніші водні транспортні засоби. Але люди використовують і пороми та плоти. Вони використовують човни, головним чином, на річках, каналах і озерах. Корабель більший, і люди використовують його для подорожей океаном. Лише один океанський лайнер, який належить Великобританії, вКоролева Єлизавета П», досі робить трансатлантичні вояжі. Більшість океанських лайнерів сьогодні діють як туристичні кораблі. Взагалі, кораблі та човни— найповільніші транспортні засоби з двигуном. Пліт — то платформа, зроблена з дерева. Іноді люди ставлять вітрила на плоти. Люди використовують плоти, щоб подорожувати річками.
Повітряні подорожі базуються, головним чином, на реактивних літаках та літаках. Вони є найшвидшими в світі практичними засобами перевезення пасажирів. Якщо мати на увазі особливо довгі подорожі, майже стільки ж американців подорожують літаками, як і автомобілями. Гелікоптери менше за більшість літаків і не можуть літати так швидко і так далеко. Вони не можуть перевозити так багато пасажирів, як літаки. Гелікоптери використовують для боротьби з лісовими пожежами. Повітряні кулі використовують переважно для розваги.